logo
04/06
2 ...

У ЛОДА розповіли, які дороги на Львівщині відремонтують до кінця року

22-05-2020140

У ЛОДА розповіли, які дороги на Львівщині відремонтують до кінця року
Фото: UkrMedia

Серед пріоритетних доріг, які цьогоріч відремонтують на Львівщині: Золочів - Красне, Ясенів - Золочів, Перемишляни - Чемеринці, Рава-Руська - Гайок, Східниця - Верхнє Синьовидне, Сокаль - Стоянів.

Також заплановано ремонт моста у селі Крушельниця, що у Сколівському районі. Про це йшлося сьогодні, 22 травня, на нараді заступника голови Львівської облдержадміністрації Юрія Бучка з позаштатним радником Прем’єр-міністра України Тарасом Сиротинським та представниками департаменту дорожнього господарства, повідомляє пресслужба ЛОДА.

У межах наради порушили питання надання дозволів Державною архітектурно-будівельною інспекцією України на початок будівельних робіт на дорогах, та введення їх в експлуатацію. Окрім того, обговорили хід ремонтних робіт на автошляхах Львівщини та використання коштів з державного Дорожнього фонду та обласного бюджету.

Юрій Бучко наголосив, що цьогоріч з державного Дорожнього фонду передбачено 1 млрд 95 млн гривень на обслуговування та ремонт доріг загального користування місцевого значення, з обласного бюджету – 370 млн гривень.

“Розвиток дорожньої інфраструктури області – одне з наших найважливіших завдань на найближчі роки. У пріоритеті – якісні дороги по всій області. Якщо ремонтувати автошляхи, то відповідально та з дотриманням усіх стандартів. Ми не можемо дозволити економію коштів на ремонті доріг, бо йдеться про безпеку наших мешканців. Загалом цьогоріч плануємо відремонтувати близько 400 кілометрів доріг у різних куточках регіону”, – наголосив Юрій Бучко.

У межах наради також обговорили можливість дофінансування доріг загального користування місцевого значення.

Leopolis.news