logo
07/07
06/07
02/07
01/07
26/06
24/06
23/06
22/06
17/06
16/06
2 ...

Блаженніший Святослав: Коли навчимося дякувати Богу, можемо рухатися далі

24-05-2020405

Блаженніший Святослав: Коли навчимося дякувати Богу, можемо рухатися далі

У другому випуску проєкту «Блаженніший Святослав: доступно про важливе» глава УГКЦ продовжив свої роздуми про молитву.

 

На його думку, наша молитва має розпочинатися із подяки Богові за дари, які ми вже отримали: дар сотворення, дар спасіння та різні особисті дари. Вдячність за отримані ласки допоможе молільнику попросити про те, чого йому насправді ще потрібно, інформує департамент інформації УГКЦ.

«Подяка за сотворення є ключовим елементом молитви. Хочу спершу подякувати Богові за те, що можу це робити, за те, що живу, подякувати за те, що я є. Адже моє життя є великим знаком того, що Бог мене любить», – вважає предстоятель УГКЦ.

Другим елементом молитви подяки, згідно зі словами Блаженнішого, є подяка за дар спасіння, подяка Богові Отцеві за дар Його єдинородного Сина. «Через воплочення Ісуса Христа, пасхальне таїнство – смерть і воскресіння – ми, християни, є членами Його тіла – Церкви. Тому, коли я молюся, не молюся наодинці. Моя молитва є завжди молитвою разом із Церквою», – зазначив Глава Церкви.

Подяка Богові за всі особисті дари і вислухані молитви, які ми досвідчили на собі впродовж усього життя є третім елементом нашої молитви. На думку Блаженнішого, ми дуже часто усвідомлюємо ці дари, коли їх втрачаємо: «Коли під час пандемії ми є обмежені в можливості пересуватися, зустрічати інших людей, ми відчуваємо, що зустріч з іншою людиною і можливість бути разом є великим Божим даром для усіх нас».

«Коли навчимося дякувати Господу Богу, можемо рухатися далі, переходити на інший щабель молитви, на іншу тему розмови із нашим люблячим Богом», – резюмував духовний лідер греко-католиків.

Пригадуємо, що 16 травня 2020 року в УГКЦ стартував новий відеопроєкт «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе». У ньому Глава УГКЦ у доступний спосіб пояснює важливі християнські істини.

Leopolis.news