logo
06/07
05/07
04/07
03/07
2 ...

«Кредобанк» впровадив можливість сплати за кредитами онлайн

25-05-2020150

«Кредобанк» впровадив можливість сплати за кредитами онлайн

Клієнти «Кредобанку» отримали можливість здійснювати планові платежі за отриманими в банку кредитами фізичних осіб через мережу Інтернет. Новий дистанційний сервіс, запроваджений банком у травні, працює з платіжними картами будь-якого банку України.

Про це повідомляє  пресслужба АТ «Кредобанк».

Щоб скористатися новою можливістю, потрібно зайти на веб-сторінку сервісу з комп’ютера або мобільного пристрою та ідентифікуватися за одним з трьох параметрів – номером кредитного договору, номером рахунку або ж ідентифікаційним кодом платника податку. Сервіс покаже розмір планових платежів по наявним  кредитам та запропонує оплатити їх за допомогою банківської платіжної карти. Квитанцію про оплату можна зберегти на пристрій або відправити на електронну пошту. Кошти будуть зараховані наступного дня, комісія за користування – 1,8%. Сервіс розроблено у партнерстві з компанією iPay.   

«Під час карантину для нас особливо важливо підтримувати наших клієнтів та активно розвивати сервіси дистанційного обслуговування, які зменшують потреби відвідин банківського відділення. Новий онлайн-сервіс дає змогу клієнтам банку без зайвих клопотів сплатити черговий платіж   будь-коли і будь-де за допомогою платіжної карти будь-якого банку»,– говорить виконавчий директор напрямку роздрібного та електронного бізнесу АТ «Кредобанк» Олександр Овчарук.

На сьогодні роздрібні клієнти Кредобанку мають можливість погашати отримані ними кредити, окрім кас банку, через власні платіжні термінали самообслуговування, у мережах терміналів самообслуговування iBox, City24 та EasyPay та на сайтах City24.com.ua та Easypay.ua.

Довідка:

АТ «Кредобанк» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». 

Leopolis.news