logo
07/07
06/07
05/07
04/07
03/07
2 ...

З Києво-Печерської лаври почали вивозити у Москву ікони та інші цінні речі – ЗМІ

28-05-2020821

З Києво-Печерської лаври почали вивозити у Москву ікони та інші цінні речі – ЗМІ

З Києво-Печерської лаври почали вивозити ікони, книги та інші цінні речі в Москву.

 

Про це пише «Хвиля» з посиланням на Telegram-канал.

«Люди зсередини кажуть, що багато цінностей, дорогих ікон, антикварних книг, старовинного одягу зараз виноситься з Лаври, церкви і бібліотеки спорожніли на очах. Що можуть - замінюють на новостворені копії, або вішають табличку, що забрали на реставрацію.

Перерозподіляється все винесене по будинках і квартирах тих священиків, які користуються особистою довірою Онуфрія. Коли буде відновлено повноцінний трафік, це буде вивозитися в Москву. Розподіляється також золото і нал «, - зазначено в повідомленні.

За інформацією Telegram-каналу, настоятель Києво-Печерської лаври Владика Павло займається пошуком способу транспортування в Москву мощей, яке повинне здійснюватися тільки при певному температурному режимі і рівні вологості. Труднощів додає і їх сильна крихкість.

Як зазначається, поки є замовлення на транспортування мощей 10 осіб.

Telegram-канал має дві версії того, що відбувається. Згідно з першою, в лаврі «готують евакуацію», по другий - єпископ Російської Православної Церкви Патріарх Кирил, який не має можливості приїхати в Київ, захотів «сувеніри» з лаври.

Leopolis.news