logo
09/07
2 ...

У Львові спортсмени вимагали відкрити спортзали та фітнес-центри

01-06-2020111

У Львові спортсмени вимагали відкрити спортзали та фітнес-центри
Фото: Львівської міськради

Під стінами Львівської міської ради зібрались пікетувальники, які вимагали відкриття спортивних центрів і басейнів.

З ними зустрівся керівник міського управління спорту Антон Нікулін, який наголосив, що мерія підтримує їх позицію, але відповіде рішення може бути прийняте тільки після дозволу обласної комісії з питань ТЕБ і НС, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

«Місто за те, щоб вивести спортивну галузь в роботу, щоб спортсмени працювали. Я розумію цих людей, адже основним бюджетом їх сімей є ті кошти, які вони заробляють за рахунок тренувального процесу. Вже три місяці вони не мають такої змоги. Але ми маємо бути свідомими того, що наразі епідемічна ситуація в нашому місті не є ідеальною.

Міська комісія з питань ТЕБ і НС не вирішує питання про зняття карантинних обмежень, це опція обласної комісії. Ми чекаємо сьогоднішнього засідання комісії, її рішення. Наразі фітнес-центри, де люди, навпаки, отримують здоров’я, здобувають хорошу імунну систему, закриті, люди не мають де тренуватись. Спортсмени потребують спеціалізованої підготовки, а не тренувань на вулиці. Ми підтримуємо спортсменів і виступаємо за те, щоб фітнес-центри відкрили.

Ще місяць тому ми розробили протоколи відвідування спортивних залів і басейнів. Якщо сьогодні приймуть рішення про їх відкриття, ми розішлемо напрацьовані правила всім організаціям і закладам, щоб вони знали, яких норм повинні дотримуватись», — розповів Антон Нікулін, начальник управління спорту Львівської міської ради.

Leopolis.news