logo
02/07
01/07
30/06
2 ...

Субсидія для безробітних: умови нарахування тим, хто втратив роботу через COVID-19

02-06-2020136

Субсидія для безробітних: умови нарахування тим, хто втратив роботу через COVID-19
Фото: zaxid.net

Українцям, які втратили роботу і перебували на обліку в центрі зайнятості, можна звертатися до органу соцзахисту населення і подавати документи, аби отримати житлову субсидію.

Про це в ефірі "Сніданку з 1+1" розповів заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, передає ТСН.

Безробітним радять звернутися до органів соцзахисту поштою, особисто чи за допомогою вебсайту. При цьому під час розрахунку субсидії до доходу буде додано виключно розмір допомоги по безробіттю.

«В березні місяці було прийнято відповідне рішення уряду під модифікацію під цю проблему (карантини в країні через коронавірус — Ред.) В загальному випадку ми брали доходи за попередні шість місяців, коли людина працювала і отримувала дохід. Враховуючи, що у березні і квітні люди масово втратили роботу, то ми обнулили їх доходи до цього моменту», - розповів Музиченко.

Для громадян, які в період карантину втратили роботу і зареєструвалися безробітними, враховуються виключно поточні доходи у вигляді допомоги по безробіттю, додає він. Тобто не враховуються доходи, які вони отримали раніше.

У Нацбанку прогнозують, що в Україні рівень безробіття через коронакризу досягне піку у другому кварталі року. Очікується, що він становитиме 11,5% проти 8,2% минулого року.

Leopolis.news