logo
02/07
01/07
30/06
26/06
2 ...

Українська делегація у Берліні заявила про неприпустимість прямого діалогу з бойовиками «ДНР/ЛНР»- Кулеба

02-06-2020148

Українська делегація у Берліні заявила про неприпустимість прямого діалогу з  бойовиками  «ДНР/ЛНР»- Кулеба
Фото: УНІАН

Українська делегація в Берліні на чолі з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою зустрілася з міністром оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер і наголосила на неприпустимості ведення прямого діалогу з російськими найманцями, представниками т. зв. ДНР і ЛНР.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми підтвердили ключові позиції про неприпустимість прямого діалогу з представниками так званих ДНР і ЛНР. Ми в ТКГ розмовляємо з Росією, поінформували про наше бачення щодо кордону і на картах, що називається, конкретно пальцями показали, де що відбувається для того, щоб наші колеги усвідомлювали те, що з того боку нам протистоять російські командири, не донецькі, не луганські так звані, а саме російські командири, які командують цими військовими корпусами», - сказав Кулеба в прямому ефірі у Facebook у вівторок.

Глава МЗС також додав, що вони довели «максимально чітко і прозоро» той факт, що представники т. зв. ДНР і ЛНР у Тристоронній контактній групі (ТКГ) насправді є російськими громадянами.

«Ми майже всю розмову, 99% часу, говорили про ситуацію з безпеки на Донбасі. І глава офісу президента Андрій Єрмак, віцепрем'єр Олексій Резніков, міністр оборони Андрій Таран конкретними фактами, доказами, документами поінформували міністра оборони Німеччини про те, що на насправді відбувається на Донбасі. А ви добре знаєте, що там відбувається: це системні порушення перемир'я з боку окупаційних сил і, власне, небажання Росії, на жаль, йти на конструктивний діалог у Тристоронній контактній групі, незважаючи на те, що Україна низкою кроків показала, що ми то якраз налаштовані максимально серйозно», - зазначив Кулеба.

Leopolis.news