logo
05/07
2 ...

Рудківська лікарня отримала засоби для боротьби з COVID-19 на майже 200 тис. грн

02-06-20201359

Рудківська лікарня отримала засоби для боротьби з COVID-19 на майже 200 тис. грн
Фото: Миколи Сенейка

Сьогодні, 2 червня, КНП «Рудківська лікарня» Рудківської ОТГ Самбірського району, яка визнана опорною у час коронавірусної інфекції, отримала засоби індивідуального захисту та обладнання для боротьби з COVID-19 загальною вартістю 192 тисячі гривень.

Як повідомив кореспондент Leopolis.news, допомога надійшла  від Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні в рамках протидії пандемії. Гуманітарна підтримка Рудківській лікарні була надана за рахунок коштів програми «Польська допомога» Міністерства закордонних справ РП.

Представництво Фонду, зазначила Генеральний консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкевіч, яка передала допомогу, узгодило потреби лікарні у боротьбі з пандемією. В результаті колектив медиків Рудок отримав 300 багаторазових захисних костюмів, 500 респіраторів FFP-3, 5 безконтактних термометрів, 3 пульсоксиметри, а також мультипараметровий монітор пацієнта швейцарського виробництва.

«Добре, що у Рудківській лікарні ще немає хворих, – сказала пані посол Еліза Дзвонкевіч. – Хочеться, щоб їх і не було. Але треба завжди бути готовими до гіршого. Допомога Фундації солідарності – це ознака того, як важливо бути разом у складних ситуаціях».

Виконувач обов’язки голови Самбірської РДА Іван Ільчишин зазначив, що це вагомий внесок Фундації солідарності у боротьбі медиків Рудківської лікарні з корона вірусною інфекцією. Щирі слова подяки польським друзям за таку безкорисливу допомогу висловили міський голова Рудок Іван Лозинський, його заступник Світлана Ференц, директор лікарні Роман Пукало, завідувач терапевтичним відділенням Василь Процько та інші.

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні активно реалізує програму підтримки українських лікарень у протидії COVID-19 в кількох регіонах нашої держави: Львівській, Чернігівській, Рівненській, Житомирській та Вінницькій областях та у м. Києві. Водночас надана допомога госпіталям для ветеранів у Рвному, Бердичеві та Вінниці.

Загальна вартість матеріальної підтримки лікувальним закладам України з боку Фонду становить близько трьох мільйонів гривень.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news 

 Фото Миколи Сенейка