logo
03/07
02/07
01/07
30/06
28/06
26/06
2 ...

У Львові адвокат привласнив майно міста на суму понад 6 млн грн

03-06-2020138

У Львові адвокат привласнив майно міста на суму понад 6 млн грн
Фото: UkrMedia

Прокурорка Львівської області Ірина Діденко підписала підозру адвокату в організації шахрайства та легалізації майна.

Про це Ірина Діденко повідомила на своїй сторінці у Facebook.

За версією слідства, упродовж 2016 року адвокат організував систему з привласнення майна, що належить місту.

Схема полягала у створенні неіснуючих актів на право власності, датованих ще 1999 та 2000 роками, зокрема, на нежитлове приміщення площею 258,9 кв.м, що на вулиці Жовківській у м. Львові, вартістю понад 1,8 млн грн та земельної ділянки площею 50 соток на вулиці Біберовича, вартістю понад 4,5 млн грн.

Насправді, вказане майно ніколи з власності міста не вибувало.

Після чого, у змові із двома знайомими, «призначали» їх керівниками фірми, на яку реєстрували майно.

Задля легалізації, відчужили земельну ділянку за 300 000 доларів США добросовісному набувачу, а приміщення, під виглядом благодійності, передали громадській організації задля подальшого відчуження вже від її імені.

Наразі, приміщення вдалося повернути до власності міста.

Загальна сума збитків у провадженні понад 6,4 млн грн.

Ірина Діденко також зазначила, що один з учасників групи наприкінці минулого року засуджений. «Він розкаявся та вирішив сприяти слідству. Тому прокурором з ним укладено угоду про визнання винуватості. Завдяки сприянню, а також здобутим додатковим фактам, на цей час вдалось зібрати достатньо доказів для притягнення до відповідальності і організатора – адвоката та ще одного співучасника.

Адвокату інкриміную організацію підроблення документів, шахрайства в особливо великих розмірах та легалізацію майна, здобутого злочинним шляхом. Співучаснику – виконання цих злочинів. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна. Спільна робота прокурорів, слідчих поліції за оперативного супроводу УСБУ», - написала Ірина Діденко.

Leopolis.news