logo
09/07
2 ...

У Мінцифри розповіли, наскільки захищені дані українців у додатку «Дія»

04-06-2020108

У Мінцифри розповіли, наскільки захищені дані українців у додатку «Дія»
Фото: УНІАН

Додаток «Дія» не зберігає персональні дані українських громадян, а лише передає ті дані, які є у реєстрах.  Від їх системи захисту і залежить безпека персональних даних. 

Про це на брифінгу у четвер заявила заступниця Міністра цифрової трансформації з розвитку публічних послуг Людмила Рабчинська, передає УНН.

«Додаток «Дія» не зберігає персональні дані. Додаток «Дія» - це як канал зв’язку, який просто передає ті дані, які є у реєстрах. Тому, відповідно, наскільки вони захищені у реєстрах, настільки вони захищені у тій мережі, в якій їх отримують за допомогою додатку «Дія»», - сказала Рабчинська.

З її слів, зазвичай реєстри мають комплексну систему захисту інформації.

«Ті, які не мають – ми працюємо над тим, щоб вони мали цю комплексну систему. Тому я сподіваюсь, що найближчим часом ми всім зможемо сказати, що "на 100% ваші дані захищені"», - додала вона.

Нагадаємо, за даними Міністерства цифрової трансформації, 11 травня за допомогою Telegram-боту в мережу злили базу з 26 млн водійських посвідчень. 

Пізніше у поліції заявили, що припинили роботу Telegram-каналу та відкрили кримінальне провадження через злиття бази з даними мільйонів українців. 

Також у МВС наголосили, що інформація щодо витоку персональних даних громадян із цифрового державного сервісу додатку «Дія» не підтвердилася.

Leopolis.news