logo
09/07
2 ...

У травні в ДТП на Львівщині загинуло 6 пішоходів

04-06-2020115

У травні в ДТП на Львівщині загинуло 6 пішоходів
Фото: UkrMedia

Впродовж травня на території Львівської області сталося 18 ДТП за участі пішоходів, з них 15 із постраждалими в яких загинуло 6 осіб та травмовано – 9.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Львівської області.

Загалом, від початку року за участі пішоходів трапилось вже 201 така аварія, з них 185 із постраждалими в яких загинуло 43 людини і травмовано 157 осіб.

«Загальновідомо, що пішоходи – це найменш захищені учасники дорожнього руху. Кожний перехід проїзної частини несе загрозу, але дуже легко максимально себе вберегти. Для цього варто лиш виконувати вимоги ПДР», - зазначили у патрульній поліції.

Крім того, пішоходи також несуть адміністративну відповідальність за порушення ПДР.

У травні патрульні оштрафували 468 пішоходів, відповідно, за п'ять місяців 2020 року поліцейські винесли 2 750 постанов на пішоходів, які порушили правила дорожнього руху

У патрульній поліції також нагадали:

пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності — на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч;

  • у місцях, де рух регулюється, пішоходи повинні керуватися сигналами регулювальника або світлофора;
  • перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються.
  • Leopolis.news