logo
07/07
06/07
2 ...

Кіберполіція «накрила» 5 онлайн-кінотеатрів

05-06-2020144

Кіберполіція «накрила» 5 онлайн-кінотеатрів

Співробітники Департаменту кіберполіції спільно із слідчими НПУ, під процесуальним керівництвом прокуратури, викрили осіб у створенні та адмініструванні онлайн-кінотеатрів.

Як інформує Департамент кіберполіції Національної поліції України, основою прибутків вказаних вебресурсів була розміщена реклама. У столиці та на Черкащині правоохоронці провели обшуки та вилучили речові докази.

У Києві кіберполіція викрила мешканця столиці, 1982 року народження, у створенні чотирьох онлайн-кінотеатрів та порушенні авторських та суміжних прав правовласників аудіовізуальних творів. Його діяльність була орієнтована на користувачів з України, Росії, Білорусії та Молдови.

Крім цього, на Черкащині кіберполіція припинила незаконну діяльність місцевого мешканця, 1988 року народження, який створив та адміністрував онлайн-кінотеатр. Фігурант надавав доступ користувачам до бібліотеки художніх, анімаційних фільмів та серіалів без відповідних дозвільних документів правовласників.

Прибуток фігуранти отримували від розміщеної на вебресурсах реклами. Оплата за рекламу надходила на електронні гаманці забороненої на території України платіжної системи.

Правоохоронці провели обушки. За результатам вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, флеш накопичувачі, жорсткі диски, банківські картки та інші речові докази.

За вказаними фактами розслідуються кримінальні провадження за ч. 3 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального кодексу України. Фігурантам загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Leopolis.news