logo
16/07
15/07
14/07
13/07
10/07
08/07
07/07
2 ...

У Львові відбудеться вечір пам'яті Лесика Дацюка

05-06-2020273

У Львові відбудеться вечір пам'яті Лесика Дацюка

11 червня о 20:00 у Львові відбудеться вечір пам'яті Лесика Дацюка «Лесик band. Назавжди».

У проєкті «Лесик band. Назавжди» хіти Лесика лунатимуть у новому звучанні. Кращі пісні легендарного львівського артиста виконають фронтмени гуртів «МЕРІ» Віктор Винник, «Цвіт Кульбаби» Василь Марущак,«Wszystko» Зіновій Карач, групи «Піккардійська Терція» та «Шейк», співаки Тарас Гаврик, Заліско, Олена Корнєєва, Ірина Доля, Давід Меладзе, Юрій Григораш та інші. Ведучий та співорганізатор концерту – Остап Дроздов. Автор ідеї - Петро Луцишин.

«Для нас організовувати вечір пам'яті Лесика Дацюка – це данина пам’яті легендарного артиста в історії музичного Львова, людині, на піснях якої виростали мільйони шанувальників. Це данина не лише музиканту, а й другу, з яким ми були на «ти» і просто інтелігентній людині, без якої Львів - не Львів. Ідея провести вечір пам'яті лідера гурту «Лесик band» виникла дуже швидко, відразу після трагічної смерті Лесика, бо це був неабиякий шок для нас усіх. Перше, про що ми пошкодували – те, що не були реалізовані наші спільні з ним цьогорічні плани. Ми вирішили, що вечір пам'яті є обов'язковим для нас, тих, хто його знав і з ким він працював багато років», – розповів Петро Луцишин.

Трансляція вечора пам’яті відбуватиметься на YouTobe каналах:

Drozdov

YouTube:
https://m.youtube.com/channel/UCbTYc9C7qsoI4eEmPMrt97Q

Lemberg online

YouTube:
https://m.youtube.com/channel/UCp9n6D_ylH-6jbtS3T5i4BA

FB:
https://www.facebook.com/LembergOnLine/, а також на FB сторінці телеканалі Перший Західний
https://www.facebook.com/1zahidTV

Організатори проєкту закликають долучитися до перегляду онлайн-концерту і в такий спосіб віддати шану великому артисту, який незаслужено був призабутий в останні роки. Під час концерту відбуватиметься збір коштів для встановлення монументу на могилі легендарного Лесика.

Нагадаємо, увечері у вівторок, 7 квітня, на зупинці громадського транспорту на вул. Героїв УПА у Львові невідомий з ножем напав на музиканта, лідера гурту «Лесик Band» Олександра «Лесика» Дацюка, завдавши йому два ножові удари у ділянку серця. Від отриманих ран 56-річний музикант помер у лікарні. Вбивцею виявився 67-річний чоловік без постійного місця проживання. Попередньо встановлено, що між чоловіками виник конфлікт, під час якого зловмисник завдав потерпілому ножового поранення.
Заснований у 1990 році «Лесик Band» випустив п'ять альбомів.

Leopolis.news