logo
06/08
05/08
04/08
03/08
02/08
01/08
31/07
29/07
28/07
2 ...

Льотчики ЗСУ провели навчання з вдосконалення навичок пілотування, навігації та бойового застосування (ФОТО)

16-06-2020345

Льотчики ЗСУ провели навчання з вдосконалення навичок пілотування, навігації та бойового застосування (ФОТО)
Фото: МОУ

По-справжньому спекотним видався минулий льотний тиждень для особового складу бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр». Польоти здійснювались у режимі «день» та «день-ніч» у простих метеоумовах. Планові таблиці передбачали виконання пілотами вправ з відновлення навичок у техніці пілотування, навігації та бойового застосування після перерв, виконання річних перевірок за видами льотної підготовки, перевірку розрахунків наземних радіолокаційних і навігаційних систем, обліт авіаційної техніки.

Про це повідомляє офіційний сайт Міноборони.

«Більш як 30-градуcна спека та організація польотів в умовах карантину стала серйозним фактором перевірки авіаторів на професійну та фізичну витривалість, – розповів командир авіаційної бригади. – Тому постійний контроль за самопочуттям військовослужбовців та своєчасне здійснення протиепідемічних заходів стали темою постійної уваги командування підрозділів у поєднанні з  питаннями якісної  підготовки інфраструктури аеродрому та всіх видів забезпечення».

Окрім того, план польотів передбачав здійснення вильотів зі штурманського забезпечення та подальшу професійну підготовку  курсантів, що проходять льотну та наземну практику в авіаційній бригаді.

«Особливістю льотних змін стала підготовка молодих пілотів до допуску на самостійні вильоти на повітряний бій окремо та у складі пари на середніх висотах. Після виконання вильотів у «закритому шторочному режимі», тобто лише по приладах, вони готуються до ведення повітряних боїв вночі, – зазначив командир частини. – Крім того, у плановому режимі продовжується підготовка визначеного льотного складу до здачі нормативів на другий клас».

Leopolis.news