logo
03/07
02/07
01/07
30/06
28/06
26/06
2 ...

Від початку року поліцейські Львівщини вилучили наркотиків на мільйони гривень за цінами «чорного» ринку

26-06-2020100

Від початку року поліцейські Львівщини вилучили наркотиків на мільйони гривень за цінами «чорного» ринку

26 червня відзначається Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом. Тільки від початку року працівники Управління протидії наркозлочинності поліції Львівщини вилучили наркотичних речовин, загальна вартість яких за цінами «чорного» ринку - мільйони гривень.

 

Про це розповів начальник Управління протидії наркозлочинності поліції Львівщини, полковник поліції Роман Ярема. Він зазначив, що у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин зареєстровано близько 750 кримінальних проваджень. За вчинення наркозлочинів поліцейські викрили майже 200 осіб, близько 50 з них – за збут наркотиків.

Роман Ярема також розповів, що цьогоріч правоохоронці перекрили два міжрегіональних канали постачання наркотичних засобів та психотропних речовин на територію Львівської області. «В першому випадку - нарковмісних таблеток «субутекс» та психотропної речовини «амфетамін» в особливо великих розмірах з Івано-Франківської області, та канал постачання «амфетаміну» з Києва до Львова», - уточнив він.

Згадав Роман Ярема і резонансні випадки із затримання злочинних груп на Львівщині та вбивство неповнолітніх. «Цього року наші співробітники затримали дві злочинні групи. Одна займалася збутом у Львові «героїну». Друга група у складі семи чоловік розповсюджувала «канабіс» та «амфетамін» шляхом «закладок» у Сокальському районі. Також наші співробітники викрили злочинну групу, учасники якої не лише збували «канабіс» у Львові та Золочеві, а й скоїли вбивство двох неповнолітніх осіб. Ці особи затримані і взяті під варту», - розповів правоохоронець.

Щодо профілактичних заходів, які проводить поліція, то за словами Романа Яреми, основна мета – це формування у людей активної життєвої позиції та неприйняття вживання наркотиків. «Тому, наші громадяни, особливо молодь і діти, обов’язково повинні знати, наскільки небезпечними є наркотичні речовини також наслідки їх вживання. Відтак, усіх, хто помічає і знає якусь інформацію щодо обігу наркотиків, просимо відразу повідомляти на лінію 102. Пам’ятаймо, цю біду можна подолати тільки спільними зусиллями», - зазначив Роман Ярема.

Leopolis.news