logo
25/07
23/07
22/07
21/07
20/07
2 ...

Турчинов очолив штаб «Європейської солідарності»

30-06-2020 10:52780

Турчинов очолив штаб «Європейської солідарності»

Олександр Турчинов очолив виборчий штаб « Європейської Солідарності».

Про це повідомила народна депутатка від «Європейської солідарності» Ірина Геращенко.

«Вже можна публічно говорити те, чому ми радіємо останні тижні. К Пастор повертається!

О. Турчинов очолив виборчий штаб «Європейської Солідарності» . Ставимо перед собою шляхетну мету: об‘єднання всіх здорових, демократичних, проукраїнських і проєвропейських сил, зупинити реванш, не дати жодного шансу п’ятій колоні Кремля на місцевих виборах», – написала вона.

Підтвердив інформацію і сам Турчинов: «Україні потрібне мирне перезавантаження влади. Нашій державі потрібні відповідальні професіонали, здатні зупинити руйнацію економіки, захистити країну та примусити всіх рахуватися з національними інтересами сильної і незалежної України. Мене не цікавить депутатський мандат чи державні посади, але щоб допомогти об’єднавчому процесу та підготувати якісні кадри ефективних управлінців, я прийняв пропозицію очолити штаб, який створює провідна українська опозиційна політична сила «Європейська Солідарність».

За його словами, сьогодні, як ніколи, «необхідне єднання і консолідація всіх відповідальних патріотичних сил, всіх, хто здатен професійно діяти в екстремальних умовах багатовекторної кризи».

Leopolis.news