logo
16/01
15/01
14/01
13/01
2 ...

Через карантин в Україні планують знизити поріг складання ЗНО

30-06-2020 17:24481

Через карантин в Україні планують знизити поріг складання ЗНО
Фото: slovoidilo.ua

В Україні через епідеміологічну ситуацію планують знизити поріг складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Але рішення про поріг буде прийнято до того, як учасники отримають результати.

Про це повідомила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, передає РБК-Україна.

Також вона запевнила, що кількість вступників цього року не може бути меншою. Тільки якщо вони самі не захочуть вступати.

За її словами, у 2020-му році поріг для складання ЗНО вже було зменшено для пробного тестування. Так, минулого року поріг складав 21 бали, а цього року на пробному - 19.

«Поріг зазвичай встановлюється через три тижні після проведення тестувань. Ми будемо наполягати на тому, щоб поріг був нижче, ніж минулого року - нижче ніж 21», - сказала вона.

Наприклад, минулого року поріг був 21 з української мови, а на пробному цього року поріг був вже 19.

«Якщо минулого року учасник, який набрав 19 не міг подавати документи на вступ, то цього року зможе, якщо встановимо такий поріг. Це саме через карантин. Адже було складно навчатись. Ми це усвідомлюємо», - заявила Вакуленко.

Нагадаємо, як писав Leopolis.news, сьогодні, 30 червня, в Україні відбувається зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Для 8489 випускників у Львові працює 46 пунктів тестування, серед яких 34 — це міські школи.

Leopolis.news