logo
03/07
2 ...

Аеропорт «Жуляни» скоротить половину працівників

30-06-202075

Аеропорт «Жуляни» скоротить половину працівників
Фото: mycheaptrip.com.ua

Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) скоротить половину 2-тисячного персоналу через кризу в авіаційній галузі внаслідок пандемії.

Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на пресслужбу установи.

Зазначається, що накопичення проблем супроводжувалося і відсутністю будь-якої реакції та допомоги від уряду, профільного міністерства. Керівництво Міжнародного аеропорту «Київ» наголошує, що неодноразово зверталось по допомогу до влади, але належної і своєчасної реакції так і не отримало. 

«Ми прогнозуємо повільне відновлення попиту на авіаперельоти і очікуємо повернення до докарантинного рівня лише за кілька років. Самостійно, без допомоги держави, столичному аеропорту не вижити.

На жаль, нам доведеться скоротити 50% персоналу, в тому числі висококваліфікованих фахівців галузі», - зазначив генеральний директор керуючої компанії »МАСТЕР-АВІА» Олег Левченко.

На даний момент кожен підрозділ аеропорту «Київ» вирішує, кого зі співробітників звільнити і як оптимізувати роботу підприємства.

Також зазначається, що у суміжних підприємствах, які співпрацюють з аеропортом, працевлаштовано  8 тисяч співробітників. Аеропорт «Київ» - це другий за пасажиропотоком аеропорт України, це майже 3 млн. пасажирів і 30 тисяч рейсів в рік.

Leopolis.news