logo
07/08
2 ...

У Львові триває капітальний ремонт вулиці Личаківської: що вже зроблено

02-07-2020135

У Львові триває капітальний ремонт вулиці Личаківської: що вже зроблено
Фото: Львівської міської ради

Капітальний ремонт вулиць Львова. З 27 травня розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Букової до межі міста). Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор», виконує ремонт ТзОВ «Автомагістраль-Південь». Загальна вартість виконання робіт, відповідно до договору-підряду укладеного між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Автомагістраль-Південь» — 160,3 млн грн.

 

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», проектом ремонту вул. Личаківської передбачена розчистка площі від кущів та дрібнолісся, капітальний ремонт дорожнього одягу, будівництво господарсько-побутового каналізаційного колектора, реконструкція дощового каналізаційного колектора, прокладання електролінії зовнішнього освітлення, пониження всіх існуючих кабельних ліній на 1 м. від поверхні, заміна ділянок газопроводу, ремонт кабелів зв’язку, перевлаштування існуючих тротуарів в межах забудови та влаштування нових тротуарів за межами забудови, влаштування велосипедних смуг, влаштування нових зупинок громадського транспорту та доведення до нормативних параметрів існуючих. Для безперешкодного і зручного пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями, проектом передбачено пониження бортового каменю, позначення наближення до пішохідного переходу та посадкових майданчиків плиткою з тактильним покриттям.

Станом на сьогодні ведуться демонтажні роботи, відфрезеровано асфальтне покриття площею 26300 м2, демонтовано 1530 м водовідвідних лотків з бордюром, проводиться очистка від чагарників, влаштовано 600 м корита, повністю демонтовано бар'єрне огородження

«Капітальний ремонт вул. Личаківської є важливим і масштабним. Однак, на час ремонтних робіт громадський і приватний транспорт змушений буде об'їжджати цей відрізок дороги», — повідомив Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор».

За інформацією управління транспорту, на період проведення ремонтних робіт, схема руху міського автобусного маршруту № 40 буде змінено. Автобуси маршруту курсуватимуть за такою схемою: м. Винники (вул. Кільцева) — вул. Ак. Сахарова — вул. Івасюка — с. Лисиничі - вул. Тракт Глинянський — вул. Личаківська і далі за маршрутом.

Leopolis.news