logo
03/08
02/08
31/07
30/07
29/07
28/07
27/07
2 ...

Гурт NAVIGATOR представив нову відеороботу на пісню «Дивани»

02-07-2020281

Гурт NAVIGATOR представив нову відеороботу на пісню «Дивани»

У той час, коли умови карантину тримають публіку подалі від місць масових зібрань, NAVIGATOR продовжує активну діяльність. Цього разу настала черга відео на пісню «Дивани», яка, до речі, також є абсолютно новою.

Про це повідомляє пресслужба гурту.

Режисером-постановником кліпу став лідер гурту Орест Прус: «Це абсолютно новий та неоціненний досвід! Коли приходиш на майданчик, як виконавець – це одне, а коли на тебе лягає відповідальність за весь процес, сценарій, а відтак і результат – абсолютно інше. Коли все залежить від твого рішення, вибору та безпосередніх дій – це надзвичайно цікаво. Воно того вартує! Ну і, звісно, в такому випадку дуже важливо мати відповідну команду вмілих людей, а вона у нас підібралась дуже хороша!».

Сюжет достатньо нетривіальний та алегоричний. Дивани – це зона комфорту, примарний спокій, і варто тільки зупинитись, заспокоїтись, як починаєш втрачати те, що вже вважав своїм незмінним та обов’язковим.

У зйомках, як і в аранжуванні пісні прийняв участь лідер гурту X-PROJEKT Віталік Гудзій. Саме його музична присутність надала більш гітарно-металевого звучання. Запис, аранжування пісні, і навіть окремі сцени зйомок кліпу відбувались на студії STUDIO69.

У подальших планах гурту – наступні пісні та нові відео, адже ідей та творчої енергії назбиралось дуже багато. Тож альбом, який підсумує певний період творчості, вже зовсім близько.

Офіційний сайт гурту Navigator: www.navigatorband.com.ua

Leopolis.news