logo
19/01
15/01
14/01
13/01
08/01
07/01
06/01
05/01
04/01
02/01
01/01
2 ...

Українських військових вчать до наступальних дій в умовах міста - Хомчак

02-07-2020 17:02859

Українських військових вчать до наступальних дій в умовах міста - Хомчак
Фото: АрміяInform

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що зараз при підготовці військових Збройних сил все більше уваги приділяється наступальним діям в міських умовах.

Про це він розповів в інтерв'ю АрміяInform.

«Нині ми значно більше уваги і часу приділяємо підготовці військ до наступальних дій в урбанізованій місцевості. За 6 років ми навчилися добре оборонятися. А військо має бути навченим і наступати вдень і вночі, за будь-яких погодних умов. Таке завдання я поставив ще рік тому. Адже армія має бути всебічно підготовленою до різного розвитку подій», - сказав Хомчак.

Водночас, коментуючи тезу про те, що це означає визволення окупованої частини Донбасу, головнокомандувач ЗСУ зазначив, що такі питання потрібно задавати керівникам держави та політикам.

Він зазначив, що відповідає за боєздатність війська, за його розвиток та готовність адекватно реагувати на виклики сьогодення.

«Від себе скажу, нині докладаються величезні зусилля з боку Президента, українського дипломатичного корпусу, наших переговорників задля пошуку таких аргументів, створення такої конфігурації ситуації, щоб Російська Федерація забралася з Донбасу. Продовжує тиснути на Кремль і прогресивний світ. І ця підтримка наших закордонних партнерів надважлива. При цьому варто пам’ятати, що сильне військо – це завжди серйозний аргумент під час переговорів».

Leopolis.news