logo
08/08
06/08
05/08
04/08
03/08
01/08
31/07
2 ...

Глава Держкомтелерадіо часів Януковича очолив Службу інформполітики – ЗМІ

02-07-2020291

Глава Держкомтелерадіо часів Януковича очолив Службу інформполітики – ЗМІ

Олександр Курдінович, який у 2011-2014 роках керував Держкомітетом телебачення і радіомовлення України, очолив Службу з питань інформаційної політики Офісу президента.

 

Про це повідомляє «theБабель».

Видання надіслало запит в Офіс президента про Курдіновича, оскільки він повинен затверджувати всі макети в рамках піару програми «Велике будівництво».

У коментарі Курдінович розповів, що нічого стверджувати він не повинен та уникнув відповіді на запитання, чому в листі, який Офіс президента розсилав в обласні адміністрації, вказані його контакти. Після уточнювального запитання про те, чи працює він в ОП, він поклав слухавку.

«theБабель» надіслав інформаційний запит в ОG про Курдіновича. У відповіді вказується, що той обіймає посаду глави Служби з питань інформаційної політики Офісу президента. Чим конкретно займається ця служба, в Офісі не уточнили.

В ОП також пояснили, що брендбук для «Великого будівництва» розробили в Директораті з питань інформаційної політики.

Як відомо, Курдіновича в 2011 році на посаду керівника Держкомтелерадіо призначив тодішній президент Віктор Янукович. У березні 2014 року Курдінович за власним бажанням подав у відставку, Верховна Рада її прийняла. 

Leopolis.news