logo
22/06
21/06
20/06
18/06
17/06
15/06
14/06
11/06
2 ...

Чим дивуватиме слухачів Львівський органний зал у липні

03-07-2020 19:52850

Чим дивуватиме слухачів Львівський органний зал у липні
Фото: afisha.lviv.ua

Львівський органний зал опублікував липневий репертуар.   Початок усіх подій о 20:15. А перед тим, о 19:30 відбуватиметься розмова-преамбула від Івана Остаповича та Тараса Демка.

Твір композитора зі США Еммануеля Сікори для фортепіано з оркестром – це справжня краса по-американськи. Світова прем’єра концерту відбулася у Львівському органному залі у грудні 2018 року у виконанні піаніста Ореста Коструби та Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича. Концерт American contemporary прозвучить 2 липня, а вже через день, 4 липня, на вас чекає Ukrainian contemporary set. У виконанні Анастасії Козяр прозвучить музика композиторів, які резонують із сучасним світом та творять класичну українську музичну культуру.

Невід’ємною частиною онлайн подій Львівського органного залу стали вже традиційні виступи музикознавців. Цього місяця продовжимо відкривати світу галицьких композиторів, розповімо про канон в українській музиці, візьмемо інтерв’ю у скрипаля Ореста Смовжа та навіть прогуляємось віртуальною екскурсією по будівлі Музичного Товариства ім. М.В.Лисенка.

Саме на відстані століть можна спостерігати як історія окремих міст відображає особливості розвитку народу і навіть спрогнозувати його майбутнє. Над цим пропонують задуматися Наталя Сиротинська та Ігор Держко під час полемічної провокації 15 липня.

Спеціалізована музична школа ім.С.Крушельницької виховує професіоналів. Тисячі її випускників стали відомим на весь світ виконавцями, диригентами, музикознавцями, культурними менеджерами тощо. Тут збираються талановиті діти з багатьох регіонів України. Львівський органний зал транслюватиме концерти-презентації вихованців школи  ім. С. Крушельницької 3, 16 та 22 липня.  

Українська музика у Швеції! 9 липня випаде унікальна нагода насолодитись органним звучанням творів українських композиторів у мальовничому місті Мальмо у St. John's Church. Окрім цього, на поціновувачів високого мистецтва чекає музика для віолончелі соло, вокальні твори, а також українська класика в чотири руки. Кінець місяця порадує трьома концертами неперевершеної органістки Надії Величко. Вас чекатиме широкий спектр емоцій: від галантної музики французьких салонів і до німецької стриманості та блиску.

Трансляції проходитимуть на офіційній сторінці Органного Залу у Facebook та Youtube-каналі «Collegium Management».

Leopolis.news