logo
04/08
03/08
02/08
31/07
30/07
2 ...

ОККО допомагає лікарням Львова та області: закуплено 8 сучасних апаратів ШВЛ

03-07-2020208

 ОККО допомагає лікарням Львова та області: закуплено 8 сучасних апаратів ШВЛ

Компанія ОККО та благодійним фонд «Рідні» передали медичним закладам вісім апаратів штучної вентиляції легень. Станом на тепер усі апарати змонтовані і їх вже застосовують для порятунку хворих.  

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Зокрема, апарати ШВЛ передали у 1-шу міську клінічну лікарню імені Князя Лева, 5-ту Міську клінічну лікарню, 1-й пологовий будинок на вулиці Мечникова (всі заклади у Львові), а також – у Стрийську центральну районну лікарню.

Власне, сьогодні офіційна церемонія передавання доброчинної допомоги відбулись у 1-й міській лікарні, що у Львові на вул. Ужгородській, а також у 1-му пологовому будинку.   

«Ще в березні – на початку карантину – ми чітко зрозуміли, де саме ми можемо бути корисні тут і тоді ж почали працювати над втіленням. Так, наша компанія долучилася до ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та профінансувала 50 000 перевезень медичних працівників до робочих місць через сервіси Uber,  Uklon, Bolt та Opti майже по всій країні. Та на цьому ми вирішили не зупинятися. Допомагали медичним закладам захисними костюмами, рукавичками, дезинфікуючими засобами. Сьогодні передаємо апарати штучної вентиляції легень», – зазначила у коментарі керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова.

«Ще на початку карантину фонд «Рідні» повідомляв про ініціативу об’єднання бізнесу задля допомоги медикам. Адже в такий час допомагати має кожен із нас. Тому «Рідні» разом із партнерами закупили засоби захисту для лікарів: захисні костюми, окуляри, респіратори, а також рентген апарат, апарати штучної вентиляції легень, які передали в опорні лікарні Львова та області», – наголосила  Марта Федорів, президентка фонду «Рідні».

Leopolis.news