logo
05/08
2 ...

У поліції Львівщини розповіли, скільки відкрито справ за порушення карантину

03-07-2020116

У поліції Львівщини розповіли, скільки відкрито справ за порушення карантину

Від початку запровадження карантинних обмежень правоохоронці Львівщини відкрили 5 кримінальних проваджень.

Правоохоронці й далі здійснюють контроль за дотриманням вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

«Ми всі повинні розуміти, що робимо спільну справу – боремося з пандемією коронавірусу, кожен на своєму місці і на своєму рівні. Наше завдання, як поліцейських – виявляти факти порушення карантинних обмежень, проводити профілактичну та роз’яснювальну роботу з людьми. У випадках, коли громадяни не реагуватимуть на зауваження правоохоронців, а продовжуватимуть порушувати правила карантину, поліцейські, відповідно до вимог чинного законодавства та у межах службових повноважень, притягуватимуть їх до передбаченої законодавством відповідальності», - підкреслив Василь Віконський

Від початку запровадження карантинних обмежень правоохоронці Львівщини відкрили 5 кримінальних проваджень за ч.1 ст.325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) КК України. Санкція статті передбачає покарання - штраф від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Також щодо порушників карантинних обмежень складено майже 1100 адмінпротоколів за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП, зокрема за порушення правил самоізоляції та обсервації, переміщення групами, порушення правил торгівлі, пасажирських перевезень та інших. Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Leopolis.news