logo
07/08
2 ...

В уряді розповіли, як поводитися з використаними масками та рукавичками

04-07-2020314

В уряді розповіли, як поводитися з використаними масками та рукавичками
Фото: liga.net

В Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів рекомендують відходи масок та рукавичок складати в пакет та щільно його зав’язати й витримати в домашніх умовах близько 72 години.

Про це заявив міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський під час брифінгу, передає УНН.

«Хочу чітко відрізнити відходи, які формуються в медичних закладах й вони потрапляють на утилізацію виключно у ліцензовані переробні підприємства, які чітко контролює Міністерство захисту довкілля”, — розповів Абрамовський.

За його словами, такі відходи утилізуються за певною програмою та не становлять після утилізації загрози для громадян.

«До нас надходить дуже багато запитів щодо поводження з відходами масок та рукавичок в домогосподарствах. Ми вивчили європейський досвід, прийняли рішення не регулювати адміністративно це питання, а дати тільки рекомендації. Насправді, ми рекомендуємо відходи масок та рукавичок складати в пакет, щільно його зав’язувати та витримати в домашніх умовах близько 72 години», — сказав Абрамовський.

Міністр наголосив, що це європейський досвід, він себе зарекомендували, а будь-які адміністративно-регуляторні заходи не дали результатів.

«Також ми рекомендуємо, як міністерство яке опікується охороною навколишнього середовища використовувати за можливістю багаторазові захисні маски», — додав Абрамовський.

Загалом із початку епідемії COVID-19 підтвердили у 47 677 людей. З них 21 115 людей одужали, а 1 227 — померли від ускладнень. Наразі від хвороби лікуються 25 295 людей.

Leopolis.news