logo
13/08
2 ...

Податкоспроможність сімох територій на Львівщині перевищила середньообласний показник

07-07-2020 20:26254

Податкоспроможність сімох територій на Львівщині перевищила середньообласний показник
Фото: ЛОДА

Фінансисти проаналізували відносну податкоспроможність наших територій у першому півріччі цього року та її зміну у порівнянні з 2019 роком.

Нагадуємо, індекс відносної податкоспроможності – це надходження податків до загального фонду бюджету в розрахунку на одного мешканця на певній території у порівнянні з аналогічним показником по області, повідомляє пресслужба ЛОДА.

«У нас є 7 територій, податкоспроможність яких суттєво перевищила середньообласну: міста Моршин і Львів, а також Славська, Солонківська, Волицька, Давидівська і Підберізцівська об’єднані громади. Ще 8 територій за податкоспроможністю близькі до середнього значення: міста Стрий, Трускавець, Борислав і Самбір, Пустомитівський р-н та Кам’янка-Бузька, Мурованська і Дублянська ОТГ», - зазначив директор департаменту фінансів Олег Демків.

Податкоспроможність решти 54 міст, районів та ОТГ області залишає бажати кращого. Більш як утричі поступаються середньообласному рівню Новоміська, Воле-Баранецька, Луківська, Міженецька, Магерівська, Воютицька, Чукв’янська і Рудківська ОТГ та Дрогобицький і Мостиський р-ни.

У порівнянні з минулим роком найбільший приріст податкоспроможності маємо в Славській, Дублянській, Підберізцівській, Вільшаницькій, Великолюбінській, Мурованській, Новокалинівській ОТГ. Найбільших втрат за цим показником зазнали міста Моршин і Трускавець (вплив карантину на туристичну галузь), Стрийський р-н та Шегинівська, Грабовецька, Заболотцівська, Новострілищанська об’єднані громади.

Leopolis.news