На Львівщині вручили ключі від власного житла хлопцю, позбавленому батьківського піклування

http://leopolis.news/post/24478/na-lvivshchyni-vruchyly-klyuchi-vid-vlasnogo-jytla-hlopcyu-pozbavlenomu-batkivskogo-pikluvannya

07/07/2020

Про це повідомляє Львівська ОДА.

Хлопець з Куликова, Жовківського району Львівської області, позбавлений батьківського піклування, в березні відсвяткував повноліття. Мати залишила його майже відразу після народження, виховувався в інтернаті і дитячому будинку сімейного типу. Цього року завершив навчання у Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва.

«Власне житло це міцний фундамент і добра допомога дітям, які обділені батьківським піклуванням. Дуже радий, що така програма в наші країні, в області і місцевих бюджетах є. Підтримати дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, це дуже добра справа. Дякую всім, хто долучився до неї», зазначив заступник голови Львівської ОЛА Юрій Холод.

На купівлю двокімнатної квартири з Державного бюджету виділено 365,0 тис.гривень. Окрім того, з метою закупівлі зазначеного житла з районного бюджету  та з бюджету Куликівської селищної ради дофінансовано 40,0 тис. гривень. Відтак, загальна вартість помешкання у с. Добротвір Кам'янка-Бузького району становить 405,0 тис. гривень.

Leopolis.news