logo
17/01
2 ...

На Львівщині перевіряють підготовку співробітників Служби судової охорони (ФОТО)

07-07-2020 20:58430

На Львівщині перевіряють підготовку співробітників Служби судової охорони (ФОТО)

Сьогодні, 7 липня, співробітники територіального управління Служби судової охорони у Львівській області розпочали складання квартальних заліків зі всіх видів службової підготовки.

Як інформує Територіальне управління Служби судової охорони у Львівській області, заліки із фізичної підготовки, зокрема, виконання комплексної силової вправи, вправ на витривалість та спритність (біг на 100 та 1000 метрів), а також вмінь застосування сили та прийомів самозахисту, співробітники складали на базі ЛОО ФСТ “Динамо".

Перед складанням заліків з фізичної підготовки заступником начальника територіального управління полковником Служби судової охорони Михайлом Мищишиним був проведений інструктаж стосовно дотримання заходів особистої безпеки та недопущення травматизму при виконанні зазначених вправ.

Пізніше, в приміщенні Львівського апеляційного суду було проведено перевірку теоретичних знань співробітників Служби судової охорони, здобутих під час навчання в системі службової підготовки. Тестові завдання складалися з функціональної, спеціальної (тактико-спеціальної, загальної службової (правової, домедичної), вогневої (знання матеріальної частини зброї, її тактико-технічних характеристик, заходів безпеки при поводженні з нею) підготовок. Складання співробітниками територіального управління квартальних заліків відбулось з дотриманням карантинних заходів та в засобах захисту від інфекцій.

Це був перший день складання заліків, які відбуватимуться по 17 липня та охоплять усіх співробітників територіального управління Служби судової охорони у Львівській області, які перебувають в посаді понад півроку.

Leopolis.news