logo
03/08
01/08
31/07
30/07
29/07
28/07
2 ...

У Львові створюють Об'єднану раду коледжів: чим допомагатимуть студентам

08-07-2020145

У Львові створюють Об'єднану раду коледжів: чим допомагатимуть студентам
Фото: mind.ua

Львів не лише Молодіжна столиця України, а й Студентська. Управління молодіжної політики Львівської міської ради ініціює створення Об'єднаної ради коледжів у Львові.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Карантин — це не канікули для молоді. Цей час має бути ефективно використаний. Тим більше, коли мова про наших студентів. У нашому місті є 40 коледжів та училищ, на базі яких ми маємо намір створити молодіжне об'єднання, яке сприятиме розвитку молодіжного руху в місті, адаптації першокурсників до умов навчання в коледжах та залученню студентів до творення міста. Звичайно, кожний коледж або училище можуть самостійно організовувати діяльність, яка спрямована на розвиток молодіжної політики в студентських спільнотах, проте ми вважаємо, що лише при сприянні Львівської міської ради велика студентська спільнота коледжів додасть нового імпульсу і зробить молодіжне життя міста яскравішим», — наголошує Олександр Николяк, начальник управління молодіжної політики ЛМР.

Зазначимо, що Об'єднана рада коледжів буде займатись підтримкою студентів в питаннях подальшого вступу в заклади вищої освіти та пошуку якісної роботи в Україні на ринку праці.

Рада має запрацювати з 1 серпня. Прогнозується, що з початком навчального року почнеться активна діяльність, незалежно від формату навчання, який відбуватиметься в закладах освіти.

Leopolis.news