Шмигаль запропонував на віцепрем’єра з ОПК ексголову Держкосмосу

http://leopolis.news/post/24685/shmygal-zaproponuvav-na-vicepremera-z-opk-eksgolovu-derjkosmosu

10/07/2020

 

Проєкт постанови зареєстровано в Раді під номером 3827, інформує «Лівий берег».

ВРУ може призначити Уруського на посаду вже наступного тижня, повідомила заступниця голови парламентської фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук.

«Розраховуємо, що наступного тижня Верховна Рада на звичайному пленарному або позачерговому засіданні розгляне призначення Віце-прем'єр-міністра - Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України. Постанова вже зареєстрована. Кандидат - Олег Уруський, колишній голова Державного космічного агентства», – написала політик у «Facebook».

Перебуваючи в Одесі 4 липня, президент Володимир Зеленський анонсував, що з кандидатом у віце-прем'єри з питань промислової політики Кабмін визначиться наступного тижня, але імені не назвав.

У травні за створення посади віце-прем'єра-міністра з питань оборонно-промислової політики виступив секретар РНБО Олексій Данілов. Обговорення проходило в рамках зустрічі Данілова з представниками найбільших підприємств авіаційної галузі.

57-річний Олег Уруський - уродженець Чорткова Тернопільської області.

1985 року закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище. Доктор технічних наук.

У 1993-1996 роках працював головою управління у Національному космічному агентстві України.

У 1996-2000 роках очолював управління в апараті РНБО. У 2000-2003-му обіймав посаду першого заступника голови Державної комісії у справах оборонно-промислового комплексу країни. У 2003-2005 роках очолював відділ в секретаріаті уряду України.

2005 року став першим заступником глави Міністерства промислової політики.

З 21 січня по 19 серпня 2015 року очолював Державне космічне агентство України.

Leopolis.news