logo
07/08
06/08
05/08
04/08
2 ...

ДМСУ підписала угоду на виконання робіт з проєктування та будівництва у ПП «Краковець»

10-07-2020324

ДМСУ підписала угоду на виконання робіт з проєктування та будівництва у ПП «Краковець»

10 липня в.о. Голови Держмитслужби Ігор Муратов та уповноважена особа польської компанії «IDS-BUD» S.A. Віталій Гурбо підписали додаткову угоду на виконання робіт з проєктування та будівництва в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець».

 

Додаткова угода підписана у рамках Договору між Україною та Польщею про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, інформує прес-служба ДМСУ.

На пункті пропуску «Краковець» планується будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів з метою розмежування пасажирського та вантажного руху, а також відновлення існуючої інфраструктури пункту пропуску. Вартість робіт складає €6.9 млн.

Нагадуємо, що 25 червня в.о. Голови Держмитслужби Ігор Муратов та уповноважена особа польської компанії «UNIBEP S.A.» Олег Петровський підписали додаткову угоду на реконструкцію пункту пропуску для автомобільного сполучення «Шегині».

Як відомо, за Договором про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги, Польща фінансує підтримку розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Проекти, на які виділятися кошти, погоджуються обома сторонами. Розмір кредиту не перевищує €100 млн, зокрема €25 млн йдуть на розбудову пунктів пропуску.

Додаткова Угода набирає чинності через 15 днів з дати надсилання письмового підтвердження Міністерства фінансів Республіки Польща Міністерству фінансів України.

Leopolis.news