logo
03/08
2 ...

У Славському виявили забруднення земель нечистотами (ФОТО)

10-07-2020169

У Славському виявили забруднення земель нечистотами (ФОТО)

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Львівської області провели заходи державного контролю на території селища Славське Сколівського району Львівської області.

 

Як інформує прес-служба ДЕІ Львівщини, у ході рейдової перевірки працівниками Інспекції виявлено, що по вулиці Волошина з будівлі очисних споруд виведено під землею пластикову трубу, що веде до невеликого відстійника, де виведена додаткова труба та витікають нечистоти на земельну ділянку орієнтовними розмірами 30х1 м, що є порушенням статтей 15, 17, 32 Закону України «Про відходи» та статті 167 Земельного кодексу України.

Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції на ділянці зі слідами витікання було проведено відбір проб грунту з метою виявлення вмісту забруднюючих речовин.

За результати проведених лабораторних досліджень виявлено перевищення забруднюючих речовин за такими показниками: амоній (обмінний) – 11,12 (при нормі 5,87) та фосфор (рухомі форми) – 84,20 (при нормі 60,82).

За забруднення земельних ресурсів державними інспекторами нараховуються збитки, завдані державі. 

Leopolis.news