logo
07/08
06/08
05/08
04/08
03/08
02/08
01/08
2 ...

На Львівщині припинено роботу «конвертаційного центру»

13-07-2020144

На Львівщині припинено роботу «конвертаційного центру»
Фото: УНІАН

Львів’янин організував діяльність «конвертаційного центру», за допомогою якого вдалось ухилитися від сплати податків на понад 10 000 000 грн.

Про це повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко.

Львів’янин-організатор створював чи купував юридичні особи, які не здійснювали жодної реальної господарської діяльності. Після чого пропонував реальнодіючим бізнесменам послуги з переведення безготівкових коштів у готівку.

«Прогнавши» гроші через кілька фірм віддавав замовнику готівку за мінусом своїх «комісійних».

До своєї діяльності долучив чоловіка долучив двох осіб, які документально оформлювали проведення грошових операцій, підставних осіб, на яких відбувалася реєстрація фіктивних фірм
та кур’єра, який доставляв готівку замовникам.

Слідством задокументовано 60 000 000 грн проконвертованих коштів. Така проста схема дала можливість реальнодіючим суб’єктам господарювання ухилитися від сплати податків на понад 10 000 000 грн.

В результаті проведених обшуків, санкціонованих судом, вилучено бухгалтерську документацію, комп’ютерну техніку, на якій зберігаються сформовані документи для протиправної діяльності, чорнові записи, печатки суб’єктів господарювання, задіяних в діяльності «конвертаційного центру», банківські картки та інші документи, які підтверджують переведення безготівкових коштів у готівку.

Попереду організація донарахування податків та перевірка можливих фактів виведення таким чином бюджетних коштів «у тінь».

Leopolis.news