logo
19/09
18/09
17/09
16/09
14/09
13/09
09/09
07/09
06/09
2 ...

На Львівщині партія «За майбутнє» проведе праймеріз

13-07-2020 15:08666

На Львівщині партія «За майбутнє» проведе праймеріз
Фото: rbc.ua

Політична партія «За майбутнє» першою серед політичних сил на Львівщині проведе партійні праймеріз серед кандидатів у депутати на місцевих виборах, що відбудуться у жовтні цього року.

Про це повідомив керівник обласного партосередку Ігор Телішевський, пише «Perets.media».

«Праймеріз це хороша політична традиція, яка прийшла зі Заходу. Це дозволяє нам висунути у кандидати у різні рівні рад найсильніших, найвпізнаваніших депутатів, яким довіряє громада. Власне, саме мешканці Львівщини, прихильники нашої політсили визначатимуть, хто представлятиме їх в ОТГ, районних радах, обласній раді тощо», – заявив Ігор Телішевський.

За його словами, це дасть можливість побачити хто має підтримку серед населення, кому люди довіряють та хочуть бачити своїм представником у раді.

«Значення праймеріз у тому, що вони дозволяють кандидату ще до початку виборчої кампанії дізнатись рівень підтримки серед громадян. Символічно, що саме партія «За майбутнє» стала першою серед інших політ сил проводити внутрішньопартійні праймеріз. Саме це і є ознакою якісних змін у політиці. Майбутнє за відкритими партійними списками, за впровадженням демократичних стандартів у діяльності партій в Україні», – додав Ігор Телішевський.

Він повідомив, що кандидатів у депутати від партії «За майбутнє» обиратимуть за професійними навичками, впізнаваністю та довірою серед громадян, хорошою репутацією у громаді, яку він представлятиме.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбудуться чергові місцеві вибори. На цих виборах українці обиратимуть свої представників у ради ОТГ, районні ради, обласні ради.

Leopolis.news