logo
08/08
07/08
06/08
05/08
04/08
03/08
02/08
31/07
2 ...

До Всесвітнього дня шоколаду діти записали кліп (ВІДЕО)

13-07-2020193

До Всесвітнього дня шоколаду діти записали кліп (ВІДЕО)

Учні творчої школи Павла Табакова до Всесвітнього дня шоколаду, який відзначають 11 липня, записали кліп на пісню «Шоколад: варили-дурили».

Як відзначили у школі, ще у лютому хіт Get Ugly - Jason Derulo взяли в репертуар Творчої школи Павла Табакова як навчальний матеріал. Але коли на одному із занять з хореографії запропонували дітям поімпровізувати, один з рухів нагадав Павлу Табакову процес варіння шоколаду. Ця асоціація засіла в голові – й буквально протягом дня був написаний веселий текст пісні «Шоколад: варили-дурили». І ось до Всесвітнього дня шоколаду юні артисти Творчої школи презентували яскравий «солодкий» кліп.

Не зважаючи на тривалий карантин, діти працювали онлайн над повноцінним номером до Дня шоколаду. Адже саме на 11 липня у артистів творчої школи було запрошення взяти участь у святковому концерті до дня шоколаду. Коли ж зрозуміли, що виступ відміняється, наважилися створити вокально-танцювальну відеоверсію про шоколад.

Всесвітній день шоколаду (англ. World Chocolate Day) – свято відзначається щорічно 11 липня. Крім нього, існує ще один всесвітній день з такою ж назвою, який відзначають 13 вересня.

Leopolis.news