logo
03/08
02/08
01/08
31/07
2 ...

Новий збір в Україні: авіакомпанії платитимуть за кожного пасажира, що вилітає з країни

13-07-2020313

Новий збір в Україні: авіакомпанії платитимуть за кожного пасажира, що вилітає з країни
Фото: glavcom.ua

На позачерговому засіданні Верховної Ради 13 липня нардепи ввели збір за виліт пасажирів. Парламентарі ухвалили в другому читанні законопроєкт №2424, яким вносяться відповідні зміни до Повітряного кодексу України.

Рішення підтримали 256 нардепів, повідомляє ТСН.

У пояснювальній записці до законопроєкту зазначається, що він передбачає закріплення поняття «державний збір із суб'єкта авіаційної діяльності», а також доповнює Повітряний кодекс України статтею, якою визначаються особливості справляння державного мита за кожного пасажира й за кожну тонну вантажу.

«Законопроєкт забезпечить удосконалення чинного механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, і за кожну тонну вантажу, що відправляється або прибуває до аеропорту України, які є основним джерелом надходження до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України в міжнародних авіаційних організаціях, за рахунок якого повністю утримується та здійснює свою діяльність Державна авіаційна служба України», - сказано в пояснювальній записці.

Зазначимо, що в першому читанні законопроєкт підтримали ще 19 травня.

Leopolis.news