logo
04/08
03/08
01/08
31/07
30/07
2 ...

У Зеленського є два головних конкуренти в другому турі

15-07-2020147

У Зеленського є два головних конкуренти в другому турі

Якби президентські вибори в Україні відбувалися найближчим часом, то до другого туру виборів потрапив би чинний президент Володимир Зеленський та нардеп «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко або ж п’ятий президент Петро Порошенко.

Про це свідчить опитування центру Разумкова разом із фондом «Демініціативи» ім. Ілька Кучеріва», проведеного 3-9 липня, пише УП.

«Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі здобув би Володимир Зеленський – 37% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме.

Юрій Бойко (ОПЗЖ) отримав би 17% голосів виборців, Петро Порошенко («Євросолідарність») 15%, Юлія Тимошенко («Батьківщина») 8%», – йдеться у повідомленні.

Якби до другого туру виборів вийшов Зеленський та Бойко, то за чинного президента проголосували б 68% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, а за Бойка 32%.

А якби до другого туру виборів вийшли Зеленський і Порошенко, то за Зеленського проголосували б 71,5% виборців, а за п’ятого президента Порошенка 28,5%.

Опитування проводилося з 3 по 9 липня соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва» методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. 

Було опитано 2022 респондентів від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Leopolis.news