logo
04/08
03/08
01/08
31/07
30/07
2 ...

До ВРУ точно проходять 4 партії – опитування

15-07-2020179

До ВРУ точно проходять 4 партії – опитування

Якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчим часом, то до парламенту потрапили б 4 партії.

Про це свідчать дані опитування центру Разумкова разом із фондом «Демініціативи» ім. Ілька Кучеріва», проведеного у липні.

Найбільшу підтримку виборців отримала б Політична партія «Слуга народу» (за неї готові віддати свій голос 34% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме).  

За «Опозиційну платформу ˗ За життя» готові віддати свій голос 19%, за «Європейську солідарність» – 15%, за ВО «Батьківщина» – 8% із тих, хто візьме участь у виборах і визначився, кого підтримуватиме.

Решта партій не долають 5%-й прохідний бар’єр, але партія «Сила і честь» набирає 4% голосів виборців, «Громадянська позиція» – 3%. Радикальна партія Олега Ляшка, партії «Голос», «Українська стратегія Гройсмана», ВО «Свобода», Партія Шарія, Опозиційний блок отримують по близько 2% голосів виборців.

 

Опитування проводилося з 3 по 9 липня соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва» методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. 

Було опитано 2022 респондентів від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. 

Leopolis.news