logo
04/08
2 ...

У Львові частково демонтували для проїзду великогабаритного транспорту делініатори на Личаківській

16-07-2020131

У Львові частково демонтували для проїзду великогабаритного транспорту делініатори на Личаківській
Фото: Автор Роман Балук

Гумові стовпці-делініатори на перехресті вул. Личаківська — вул. Пасічна частково демонтували для проїзду великих автобусів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Делініатори встановлюються в місцях порушень ПДР. На Личаківській їх поставили для того, щоб не перетинали суцільну смугу: автомобілі з правої смуги перелаштовувались в центральну, щоб їхати в напрямку Винник. Це створювало небезпеку і проблему для тих, хто їхав у центральній смузі. Тому мешканці ініціювали встановлення делініаторів і подали цю пропозицію на комісію з безпеки дорожнього руху. Після того, як їх встановили, побачили, що є питання. Проблема була в тому, що у проекті реконструкції Личаківської проектант заклав занадто вузьку смугу в місці повороту, і 12-метровий автобус не може повернути, не виїжджаючи за межі цієї смуги. А проектант розміщення стовпців на суцільній смузі не перевірив, чи буде можливість автобусу здійснювати поворот. Тому в перший день після встановлення ми побачили проблему, на місце виїхали фахівці і забрали декілька стовпців, щоб автобуси могли повертати», — пояснив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Окрім того, на місці опрацювали питання облаштування зупинки громадського транспорту біля храму Покрови на вулиці Личаківській.

«Є пропозиція облаштувати дашок і лавочку», — наголосив Андрій Садовий, мер Львова.

Leopolis.news