logo
03/08
01/08
31/07
30/07
29/07
28/07
2 ...

Львівський учитель Сергій Хараху судитиметься із МОН через підручник «Захист Вітчизни»

16-07-20206567

Львівський учитель Сергій Хараху судитиметься із МОН через підручник «Захист Вітчизни»

Львівський вчитель предмету «Захист Вітчизни» Сергій Хараху вирішив подати до суду на Міністерство освіти та науки України з вимогою не допустити викладання у школах за підручником Миколи Гнатюка, у якому є чимало неправдивої інформації.

Про це він написав на своїй сторінці у «Facebook». 

За словами Хараху, він надіслав запит до МОН про те, «хто проводив експертизи брехливого і неякісного підручника «Ґенеза».

«На фото вже в НОВОМУ Уряді я обвів прізвища двох негідників, які відповідають за стан з предметом Захист України в школах України! Вони на своїх посадах з часів Табачника! Ні Гриневич, ні Новосад, ні Мандзій, ні Шкарлет НІЧОГО не хочуть робити з цими покидьками на посадах! Чому я так пишу про цих чиновників? Кононенко мені в очі у 2017 році сказав ДОСЛІВНО: "Ми не можемо змінити радянську програму Захисту України. Ви собі проводьте які хочете свої інноваційні уроки, але у журнал записуйте як пише радянська програма!» Я йому в очі: «Т.б. ви мені радите робити підлог шкільної документації, вас не цікавить совковий зміст освіти?" Воно промовчало. А другий - Гладковський, цей призначив керівником ОФІЦІЙНОЇ робочої групи МОНу, яка напрацьовувала нову програму Захисту України, ... ватника з Миколаєва такого собі "пєдагога" Лелеку. Він тільки відкрив свого руцькомірного рота, я попросив перейти на українську! І цей "пєдагог" відмовився! Уявляєте, всі експерти в робочій групі з усієї України обговорювали нову програму у час війни з росією ДЕРЖАВНОЮ мовою, а Лелека - московською! І Гладківський - НЕ ЗУПИНИВ порушення законодавства, бо це його колега!», – зазначив учитель.

 

«Що ж, МОНівська ВАТА! Наша група перемогла Видавництво "Генеза"! Переможемо і Міністерство освіти і науки України! У вас тиждень дати відповідь на офіційний запит комісії освіти і науки Громадська рада при Львівській ОДА!», – додав Хараху.

 

 

Як повідомляли, Сергій Хараху став одним із тих, хто написав шкільну програму та підручник «Захист Вітчизни», який потрапив у трійку фіналістів. Як один з переможців конкурсу підручників, С. Хараху поцікавився змістом підручника, автором якого є Микола Гнатюк. У цьому підручнику учитель зі Львова побачив численні помилки. Сергій Хараху неодноразово звертався до Міносвіти, щоб книгу не друкували, бо, крім помилок, автор використовував радянські енциклопедії, як першоджерело. У Києві до львів’янина не дослухалися, а коли він сказав, що звернеться до суду, на нього почали тиснути.

Натомість видавництво «Генеза» подало позов проти Сергія Хараху, у якому звинуватило вчителя у завданні шкоди діловій репутації видавництву та намагалось відсудити у нього 100 тис. грн.

Однак видавництво програло суд.

Leopolis.news