logo
23/09
22/09
21/09
19/09
18/09
2 ...

У Львівському медуніверситеті продовжують облаштовувати територію (ФОТО)

20-07-2020 20:13388

У Львівському медуніверситеті продовжують облаштовувати територію (ФОТО)

Тривають роботи з облаштування території ЛНМУ ім. Данила Галицького та ремонти приміщень

 

Про це повідомляє відділ комунікації і промоції ЛНМУ ім. Данила Галицького. 

Роботи з облаштування території Університету розпочалися ще в перші місяці карантину. Так, була цілковито реконструйована площа перед теоретичним корпусом по вулиці Шімзерів – встановлена плитка, вимощені доріжки, замінені сходи, встановлено пандус для зручності пересування людей з особливими потребами.

Зроблено благоустрій довкола нещодавно спорудженого спортивного майданчика.  Вхід у корпус патологічної анатомії тепер є оснащений захисним декоративним дашком, який цілковито відповідає старовинному архітектурному стилю будівлі.

Упродовж кількох місяців тривали роботи у приміщеннях Науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни ЛНМУ ім. Данила Галицького по вулиці Зеленій та на кафедрі гістології. Для потреб останньої практично вже створено нову лабораторію, де проводитимуться наукові дослідження – за кілька тижнів будуть встановлені меблі та обладнання, і нова лабораторія почне працювати.

 

Чимало уваги адміністративно-господарський відділ Університету під керівництвом проректора Олени Шеваги приділяє також озелененню території. На минулому тижні співробітники відділу провели толоку, результат якої тепер милує око усім , хто приходить у головний чи теоретичний корпуси, а також мешканцям гуртожитків №3,4,5 по вулиці Мечнікова.

Leopolis.news