logo
15/05
14/05
13/05
11/05
07/05
06/05
05/05
01/05
30/04
29/04
27/04
16/04
2 ...

«Мандруй Україною» на Львівщині презентували цікаві туристичні та курортні локації

22-07-2020 16:522221

«Мандруй Україною» на Львівщині презентували цікаві туристичні та курортні локації
Фото: ЛОДА

Львівська ОДА організувала чотириденний тур для представників засобів масової інформації. Делегація впродовж чотирьох днів відвідає Львів, Трускавець, Урич, Волосянку, Плав'я, Климець і Дрогобич.

 

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Спільно з головою Львівської обласної державної адміністрації Максимом Козицьким присутні відвідали еко-ферму «Плай». На фермі вирощують буйволів, корів і кіз. Є молокозавод, де обробляють 1200 л молока на день. З нього виготовляють сири - до 5 тонн на місяць.

«Сьогодні, як ніколи, надзвичайно актуальним став розвиток внутрішнього туризму, а нам є що запропонувати навіть найвибагливішим мандрівникам. Львівщина – унікальний туристичний регіон. Поруч із культурним, релігійним, природним туризмом маємо усі ресурси для розвитку туризму медичного, екологічного, гастрономічного. Не можна залишити поза увагою реалізацію Проєкту «Мале Карпатське коло», який має на меті створення унікального туристичного карпатського маршруту, що об'єднає в собі населені пункти на межі трьох карпатських областей: Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської. Він об’єднає найкоротшою дорогою Межигірський, Долинський та Сколівський райони, відомі своїми унікальними природними та культурними об'єктами, та, зокрема, карпатськими курортами Славське, Пилипець та Ізки. Це ще раз доводить, що мандрувати Львівщиною просто необхідно. Так само як і нарощувати наш туристичний потенціал. На Львівщині організували чотириденний тур для представників засобів масової інформації. Мета – ознайомлення з курортними ресурсами та популяризація туризму в області», - зазначив Максим Козицький.

Окрім того, очільник Львівщини зазначив, що цього року планується ознакувати 144 км шляхів активного та екологічного туризму в межах Національного природного парку «Сколівські Бескиди». Максим Козицький закликав присутніх мандрувати Львівщиною та популяризувати її серед населення країни.

Зазначимо, що Львівська обласна державна адміністрація активно співпрацює із суб’єктами туристичної діяльності регіону в напрямку представлення туристичних та курортних можливостей Львівщини як в Україні так і за кордоном. З цією метою в співпраці із представниками приватного сектору обласною державною адміністрацією за 2019 рік було представлено Львівщину на 16 виставкових заходах та організовано 12 промоційних турів для українських та закордонних представників ЗМІ та туроператорів.

Прес-тур Львівською областю відбувається за ініціативи Офісу Президента України та Державного агентства розвитку туризму України в період з 20 до 24 липня 2020 року. Організатори - управління туризму та курортів Львівської ОДА.

Leopolis.news