logo
25/09
24/09
23/09
2 ...

Посадовців селищної ради на Львівщині звинуватили у розкраданні майже майже мільйона гривень

27-07-2020 17:05399

Посадовців селищної ради на Львівщині звинуватили у розкраданні майже майже мільйона гривень

Слідчі Сколівського відділення поліції завершили досудові розслідування та скерували обвинувальні акти на розгляд суду щодо посадовців, причетних до розкрадання майже мільйона гривень бюджетних коштів.

 

Про це повідомляє поліція Львівської області. 

Як встановили під час досудового розслідування слідчі Сколівського відділення поліції Львівщини, у 2019 році одна з селищних рад Сколівщини уклала договір із комерційною структурою на проведення робіт з реконструкції вуличного освітлення, кошторисна вартість яких становила близько мільйона гривень. Після їх завершення в акти виконаних робіт було внесено завідомо недостовірну інформацію щодо встановлення інноваційного обладнання, яке передбачалося проектом реконструкції, однак в дійсності встановлено не було, що підтверджується висновком експертизи.

 

Таким чином, на рахунок підприємства-підрядника було перераховано кошти у загальній сумі 954 тисяч гривень за фактично не виконані роботи.

Правоохоронці повідомили про підозру виконувачу обов’язків голови селищної ради у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.5 ст.191 (розкрадання в особливо великих розмірах), ч.2 ст.28-ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, директору товариства з обмеженою відповідальністю, що здійснював технагляд за роботами і який є депутатом однієї з районних рад Львівщини, - у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем), ч.2 ст.28-ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, а підряднику - у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.1 та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. 

Досудові розслідування завершені. Обвинувальні акти скеровано на розгляд суду.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, – позбавлення волі терміном до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та із конфіскацією майна. 

Leopolis.news