Обвал будинку у Дрогобичі: справа уже в суді

http://leopolis.news/post/25770/obval-budynku-u-drogobychi-sprava-uje-v-sudi

29/07/2020

Як нагадує пресслужба прокуратури Львівської області, тієї ночі, близько третьої години, стався обвал частини другого під’їзду будинку №101/1 на вулиці Грушевського у Дрогобичі, внаслідок якого загинуло 8 осіб, а ще 8 – травмувалось.

Крім цього, повністю зруйновано приміщення семи квартир та перукарні, розташованої на першому поверсі, що завдало мешканцям шкоди на суму майже 30 млн грн.  

Досудовим розслідуванням встановлено, що до інциденту причетний головний інженер та начальник дільниці із обслуговування та ремонту житлового фонду комунального підприємства Дрогобицької міськради, які  неналежно проводили періодичні обстеження будинку, планові загальні та профілактичні огляди та не виявлено непридатності будинку для подальшої експлуатації.

На цей час, досудове розслідування, яке здійснювалось слідчими поліції під процесуальним керівництвом Дрогобицької місцевої прокуратури завершене.

Обвинувальний акт прокурори скерували у Дрогобицький міськрайонний  суд для розгляду.

Дії комунальників кваліфіковано за ч.2 ст.367 (службова недбалість) КК України.

Водночас, розслідується кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем чиновниками Дрогобицької міської ради.

У цій справі тривають експертизи. Після отримання результатів, прокурори прийматимуть подальші процесуальні рішення. 

Leopolis.news