logo
22/06
20/06
19/06
18/06
17/06
2 ...

Україна та Кувейт домовилися про активізацію торгівлі та інвестиційної співпраці

29-07-2020 14:39570

Україна та Кувейт домовилися про активізацію торгівлі та інвестиційної співпраці
Фото: МЗС

28 липня заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв посла Держави Кувейт в Україні Рашида Хамада аль-Адвані. 

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Дипломати домовилися провести політичні консультації по лінії МЗС обох країн у форматі відеоконференції з метою визначення першочергових кроків для активізації двостороннього політичного діалогу. 

Сторони відзначили позитивну динаміку зростання взаємного товарообігу на 53 % за минулий рік та обговорили подальші перспективи розвитку торговельно-економічного співробітництва. У цьому контексті співрозмовники домовилися сприяти підготовці засідання Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва. 

Заступник міністра підкреслив, що реалізація кувейтською стороною спільних інвестиційних проєктів на території України, у тому числі в медичній сфері, надає суттєвого імпульсу для подальшого поглиблення економічної взаємодії. 

Посол Кувейту оцінив рішення України щодо лібералізації візового режиму для громадян Кувейту, наголосивши, що цей крок сприятиме не лише тіснішій взаємодії на політичну рівні, але значно заохотить налагодження прямих ділових контактів, розвиток туризму та культурної співпраці.

Leopolis.news