logo
22/06
20/06
19/06
18/06
17/06
2 ...

У ЦВК виявили COVID-19

29-07-2020 18:11793

У ЦВК виявили COVID-19

У Центральній виборчій комісії зафіксовано випадок захворювання на коронавірусну хворобу.

 

Про це повідомляє пресслужба ЦВК. 

«Звертаємо увагу, що у зв’язку з виявленням у Центральній виборчій комісії випадку захворювання на коронавірусну хворобу, ми знову посилили карантинні заходи.  

Просимо громадян без нагальної потреби не заходити в адмінбудівлю ЦВК, а в разі відвідування – обов'язково одягати маски і рукавички, дотримуватися дистанції і не допускати скупчення людей.

Оскільки така ситуація склалася під час активної підготовки до місцевих виборів 2020 року, наше завдання полягає у створенні безпечних умов роботи Комісії загалом та взаємодії наших працівників з відвідувачами зокрема. Голова Комісії Олег Диденко підписав розпорядження «Про забезпечення приймання Центральною виборчою комісією
подань щодо кандидатур до складу територіальних виборчих комісій», – йдеться у повідомленні.

Подання кандидатур до складу територіальних виборчих комісій приймаються з 27 липня до 5 серпня 2020 року включно на другому поверсі адміністративного будинку Комісії.
З метою спрощення процедури та мінімізації контактів між відвідувачами створили можливість попереднього запису представників суб’єктів подання кандидатур до складу територіальних виборчих комісій для подання документів. Щоб зайвий раз не стояти у черзі та не наражатись на небезпеку, можна попередньо записатись на конкретну годину за телефоном: (044) 256 – 81 – 66.


Також просимо відвідувачів не створювати скупчення на другому поверсі адміністративного будинку Комісії та дотримуватись фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метри з розрахунку не більше однієї особи на 5 квадратних метрів площі приміщення.

Працівники Секретаріату Комісії, які приймають подання, захищені масками, рукавичками та екранами, забезпечені достатньою кількістю дезінфікувальних засобів.
Детальніше про забезпечення приймання Центральною виборчою комісією подань щодо кандидатур до складу територіальних виборчих комісій — на сайті ЦВК:
https://bit.ly/3f4Woaw

Leopolis.news