logo
22/06
20/06
19/06
18/06
17/06
2 ...

Ігор Телішевський: пріоритет влади Львова туристи, а не львів’яни

30-07-2020 17:01778

Ігор Телішевський: пріоритет влади Львова туристи, а не львів’яни

Депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський каже, що міська влада Львова виділить близько 600 тисяч гривень на п’ять питних фонтанчиків, проте вона не може знайти гроші для облаштування нормального переходу через колію, що розділяє Рясне-1 та Рясне-2.

 

Про це він написав на своїй сторінці у «Facebook».

Зокрема, стало відомо, що у 600 тисяч гривень обійдеться місту встановлення п’яти питних фонтанчиків у центрі міста. Також 300 тисяч гривень коштував демонтаж старого фонтану перед Львівською оперою. Але, одночасно з цим, міська влада не може знайти кількадесят тисяч гривень на облаштування нормального переходу через колію, що розділяє Рясне-1 та Рясне-2.

Депутат Ігор Телішевський наголошує, що міська влада приділяє увагу лише туристам, тому їм не до облаштування комфортного життя львів’ян.

«Звертаюсь до Андрія Садового з вимогою передбачити кошти з міського бюджету для облаштування переходу через залізничну колію у мікрорайоні Рясне. Не можливо розвивати місто в умовах, коли одним все, а іншим нічого. Сподіваюсь львів’яни дадуть адекватну оцінку таким вчинкам міського голови», – зазначив Ігор Телішевський. 

Leopolis.news