logo
14/04
11/04
09/04
05/04
04/04
02/04
31/03
2 ...

Netflix вперше зніме фільм в Україні з відомою зіркою Голлівуду

31-07-2020 20:12652

Netflix вперше зніме фільм в Україні з відомою зіркою Голлівуду
Фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua

Стрімінговий сервіс Netflix вперше зніматиме свій фільм в Україні.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр культури Олександр Ткаченко.

За словами міністра, йдеться про комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні – «The Last Mercenary» («Останній найманець»), левова частка зйомок відбудеться у Києві, ще частина — у Парижі.

«За сюжетом події розгортатимуться у Франції. Серед головних акторів — Жан-Клод Ван Дам і Албан Іванов», — уточнив Ткаченко.

Для підтвердження цього Ткаченко зробив фото із зірковим актором

За роботу відповідальні міжнародна кінокомпанія Apple Tree і вітчизняні Star Media.

Зйомки вже стартували і триватимуть до осені. Продюсери — Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві та Оліас Барко. Режисер — Девід Шарон, оператор-постановник — Т’єррі Арбогаст.

Також Ткаченко висловив сподівання, що ця стрічка стане першою, яка отримає рібейти за новим законом про кіно в України.

«Ну що, тепер у українців є ще більше приводів оформити підписку на сервіс. Цікаво ж подивитися, як Україна перетвориться на Францію. Ну а ми разом з Жаном-Клодом тримаємо кулаки, щоб динаміка міжнародних зйомок у нас тільки зростала. Готові зустрічати зарубіжних кінопродюсерів!» - написав Олександр Ткаченко.

Додамо, що рібейти — відшкодування частини витрат на зйомки фільмів в України. У жовтні 2019 року депутати внесли зміни до закону «Про державну підтримку кінематографії в Україні», який передбачає повернення іноземним кіновиробникам 25% витрат на зйомки фільмів в Україні.

Leopolis.news