logo
11/08
10/08
06/08
05/08
04/08
03/08
02/08
01/08
31/07
29/07
2 ...

Львівський авіаремонтний завод передав військовим модернізований винищувач

31-07-2020192

Львівський авіаремонтний завод передав військовим модернізований винищувач
Фото: ukroboronprom.com.ua

Напередодні Дня Повітряних Сил Львівський державний авіаційно-ремонтний завод передав одній з авіаційних бригад модернізований бойовий літак – винищувач МіГ-29.

Про це повідомив директор підприємства Дмитро Матрунчик, передає пресслужба «Укроборонпрому».

Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», виконало капітальний ремонт МіГ-29 – основного бойового літака Повітряних Сил Збройних Сил України.

У рамках виконання державного оборонного замовлення фахівцями заводу відновлено ресурсні показники літака. Заплановані роботи виконано з дотриманням обумовлених договором термінів.

«Вже п’ятий місяць підприємство працює в особливому режимі у зв’язку із посиленими протиепідемічними заходами. До роботи допускаються лише працівники, задіяні у виконанні критично-важливих робіт. Незважаючи на перешкоди, ми мобілізували всі ресурси та вчасно виконали взяті на себе зобов’язання щодо ремонту авіаційної техніки ПС ЗСУ», – повідомив директор Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу Дмитро Матрунчик.

На літак встановили капітально відремонтовані двигуни, новітню авіоніку. Міжремонтний ресурс відремонтованого МиГ-29 становить 8 років, із можливістю його продовження до 12 років.

Leopolis.news